Bölgesel Zayıflamada Dikkat Edilecekler?

Bölgesel Zayıflamada Dikkat Edilecekler?

Ameliyatsız bölgesel zayıflama yaptırmadan önce nelere dikkat edilmeli? Bölgesel incelme sonrası nelere dikkat edilmeli?

  İnsanın ilerleyen yaşlarında bir çok cilt ve vücut sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Burada önemli olan bunlar ile nasıl mücadele edeceğinizi bilmek ve sorunlarınızı aşmak olacaktır. Özellikle fazla kilolu olanlar daha doğrusu vücudunda yağ birikenler için bölgesel zayıflama oldukça etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yöntemde bölgesel olarak biriken yağlar çeşitli uygulamalar ile parçalanır ve vücuttan atılır. Bugün çözüm yolları arayanlar için bölgesel zayıflama yöntemlerinin oldukça etkin bir duruma geldiğini söyleyebiliriz. Teknolojiyi kullanılarak artık bir çok özel yöntem sayesinde bölgesel incelme mucizesini yaşayabiliyoruz.


  Sıklıkla kullanılan yöntemler arasında Soğuk Lipoliz, Forma Plus, Body FX, Exilis Elite, EMSlim, Agassi gibi çeşitli yöntemler geliyor. Ancak şunu belirtelim ki, bunlar genel olarak bölgesel zayıflama için kullanılan cihazlar ve haliyle cihazların yöntemleridir. Kiminde soğuk yöntem ile vücutta biriken yağlar dondurulup, ardından parçalanma yöntemi ile atılırken, kiminde ise yoğun bir spor yapmış gibi vücut çalıştırılarak, enerji ihtiyacının biriken yağlardan alınması sağlanır. Bu sayede bölgesel olarak incelme mümkün hale gelir ve bu işlem ameliyatsız bölgesel zayıflama olarak da bilinir.
Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Mucizesi


  Sadece belirli bölgelerdeki kilolardan yani yağlardan kurtulacağınızı düşünmeyin. Bu sayede daha sıkı vücuda sahip olacak, ayrıca kol sıkılaştırma, karın sıkılaştırma, bacak sıkılaştırma, bölgesel zayıflama, çatlak tedavisi ve selülit tedavisi için de yine mevcut uygulamalar ile baştan aşağı yenilenme mucizesini yaşayacaksınız. Sonuçta tüm bu sorunların kaynağında vücutta biriken yağlar olduğu için, bu yağların dışarı atılması ile birlikte sorunlarınızda ortadan kalkmaya başlayacak. Ameliyatsız bölgesel incelme işlemleri ile birlikte ciltte oluşan bozuklukların giderilmesi ve sadece bir noktaya değil, vücuttaki birçok bölgeye de uygulanabiliyor olmasından dolayı, oldukça avantajlı bir yöntem olduğunu da belirtelim.


  Böylelikle vücudun fonksiyonların da herhangi bir sağlık sorunu yaşanmazken, sadece dışarıdan yapılan ve FDA onaylı cihazlar ile bölgesel zayıflama mucizesini yaşamış olacaksınız. Bölgesel zayıflama hem sıkı hem de canlı bir cilt için de son derece doğru sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Üstelik yaşlılık ile birlikte, çeşitli hastalıklar ve doğuma bağlı olarak alınan yağlarında vücuttan atılması sağlanmaktadır.
Bölgesel Zayıflama Kimler İçin Uygundur?

  Vücudunda biriken yağlardan kurtulmak isteyen herkes için uygundur. Ancak hamileler ve emziren anneler için gerek bölgesel zayıflama ve gerekse de diğer tüm uygulamalar sakıncalı olup, doktor onayından geçilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra, kronik sağlık sorunları olanlarında da doktorlarına danışmaları doğru olacaktır. Bölgesel zayıflama uygulaması kişiden kişiye değişiklik gösteren tedavileri de beraberinde getiriyor. Genel olarak bir seans yapılıyor olsa da, farklı bölgeler veya aynı bölge için birden fazla uygulama yapılacaksa eğer, burada belirli bir süre bulunuyor. Güzellik Uzmanı Tuğba Kavurmacı bu konuda danışanlarına gerekli desteği sunuyor. 


  Tuğba Kavurmacı ile tüm uygulama sürecini detayları ile inceleyerek ve analizler yapılarak, bölgesel zayıflama için seans sayısı, seans süresi ve kullanılacak yöntemler belirlenmiş oluyor. Yapılan bu analizlere göre, neler yapılması ve ne şekilde yapılması gerektiği de tespit edilerek, buna göre danışanın uygunluk durumuna göre bölgesel incelme tedavileri başlıyor. 
Bölgesel Zayıflama Neden Gerekli?

  Vücutta biriken yağ fazlalığı yaşın ilerlemesine göre ve tabii ki besin tüketimine göre oluşmaktadır. Normal şartlarda tükettiğimiz besinlerden belirli yağları alıyor ve vücudumuz bunu enerji olarak kullanıyor. Ancak spor yapmamak ve beslenmemize dikkat etmediğimiz için haliyle zaman içerisinde vücut ihtiyacı olan enerjiyi alıp, ihtiyacı olmayanı ise harcayamıyor. Bu durumda enerji için gerekli olan yağlar birikmeye ve bölgesel olarak kilo almamıza neden oluyor. Örneğin kimi kişilerde karın bölgesi daha yağlı olurken, kimilerinde basen, kalça, bacak ya da kol bölgesinde yağ birikimi daha fazla olabilir.


  Yağlardan kurtulmak ve çok sıkı bir vücuda kavuşmak için diyet yapmak, egzersiz yapmak ve hareket etmek oldukça önemlidir. Bu şekilde yaşadığımız zaman yağlar birikmiyor ve kilo sorunu da olmuyor. İşte bölgesel zayıflama sonrası, artık yediklerinize daha dikkat etmeniz ve günlük olarak egzersiz yapmanız oldukça önemlidir. Her açıdan biriken yağlar kilolu olmamıza neden olduğu için, zamanla hareketlerimizi de kısıtlı yapmamıza neden olacaktır. Bu nedenle bölgesel zayıflama oldukça önemlidir ve kendi imkanlarınız ile yapamadığınız durumlarda, çeşitli yardımlar alarak biriken yağlardan kurtulabilirsiniz.Bloglar


Faydalı Blog Yazılarımız

Kaşlarınızı Uzatmanın Doğal Yolları

Doğal yöntemler ile kaş diaynının nasıl yapıldığı ve kaşların nasul uzatılması hakkında daha detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemleri Hangisi?

Dünyada ki her kadının yıllar boyunca güzelleşmek için sürekli olarak farklı denemelerde bulunmaları ve bu denemeler ile birlikte, istediklerini bir türlü elde edememeleri, günümüz dünyasında artık sorun olmaktan çıkmış ve her kadın güzeldir lafı, gerçek anlamı ile hayata geçirilmiş bulunuyor.

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalıdır?

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalı neler yapılması hakkında deaylı bilgi almak için buraya göz atabilirsiniz.

Kalıcı Oje Bakım İpuçları: Renkleri Canlı Tutmanın Yolları

Kalıcı oje bakımı canlılığını koruması ve daha fazlası için detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Kirpik lifting işlemi güvenli midir?

Kirpik liftingin güvenli olup olmadığı hakkında detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Kirpik lifting su değerse ne olur?

Kirpik lifting işlemi su değdiğinde nasıl etkilenir? Kirpik lifting işleminin suya maruz kalması durumunda ne olabileceğini ve önlem almanın yollarını öğrenmek için buraya göz atabilirsiniz..

Yukarı Çık
Bizi Arayın
Whatsapp tan Yazın