Bölgesel Zayıflama Ne Zaman Etki Eder?

Bölgesel Zayıflama Ne Zaman Etki Eder?

Ameliyatsız olarak yapılan bölgesel zayıflama, etkisini hemen göstermeye başlar. Bölgesel incelme sürecinin tamamlanması 2 ayı bulmaktadır.

Tükettiğimiz besinler vücudun ihtiyaçlarını karşılamak içindir. Ancak zamanla daha fazla beslenirken ve spor yapmadığımız için enerji harcayamıyor ve harcamadığımız için vücuda fazla gelen yağlar, vücudun çeşitli bölgelerinde birikmeye başlıyor. İşte yağlanma sorunu olan kadınların ve erkeklerin ne yazık ki fazla biriken yağlardan dolayı diyet ya da spor yapmaları bir noktadan sonra yeterli gelmemektedir. Bu nedenle düzenli beslenmek ve spor yapmak önemli olduğu gibi, eğer vücudunuzda biriken fazla yağlardan kurtulamıyorsanız, artık ameliyatsız bölgesel zayıflama ile biriken yağlardan kurtulabilirsiniz.


Şunu belirtelim ki, bölgesel incelme yöntemleri kullanılan cihaza göre değişiklik göstermektedir. Elbette ki uygulamanın yapılacağı bölgede biriken yağların analiz edilmesi ve ne kadarlık bir enerji ile vücuttan atılacağının bilinmesi gerekiyor. Kısacası bölgesel zayıflama ne zaman etki eder diye soranlar için ortalama da seans sonrasında başlayan vücutta biriken yağların atılması, 2 aya kadar devam etmektedir. 2 aylık düzenli beslenme, egzersiz ve yağların vücuttan çıkmaya devam etmesi ile birlikte, bölgesel zayıflamanın etkilerini de görmüş olacaksınız. 


Ayrıca yağlanmanın en fazla olduğu vücut bölgelerimiz ise göbek, basen, kalça, kol ve bacaklar olurken, özel zayıflatma başlıkları ile bu bölgelere ayrı ayrı uygulama yapılması gerekiyor. Yani hem kol, hem kalçada aynı anda işlem yapılması uygun değil. Yine de şunu belirtelim ki, vücutta oluşacak yağ açığı ve düzenli beslenme ile yapmış olduğunuz egzersizler sayesinde, örneğin göbek bölgesinde bölgesel incelmeyi tercih ettiğinizde, açığa çıkan enerji için diğer bölgelerde ki yağlar vücut tarafından kullanılabilir.
60 Dakikada Bölgesel Zayıflama Mucizesi


Ortalama bir seans süresi maksimum 45 dakika olup, 15 dakikalık hazırlık süreci ile birlikte 60 dakika içerisinde herhangi bir sorun yaşamadan, bölgesel olarak zayıflamış olacaksınız. Şunu söyleyelim ki bu uygulamaların hiçbiri zayıflama için yapılmamaktadır. Sadece vücutta biriken yağların enerji yolu ile parçalanması ve vücuttan lenf drenaj sistemi ile atılmasını sağlamaktadır. Tabii ki bunun yanı sıra spor yöntemi ile enerji açığa çıkarılarak hızlı bir şekilde yağların alınması da bulunuyor. Ancak sonuç itibariyle göbek bölgesinde yapılacak bölgesel incelme sonuçlarına göre 2 ile 4 haftada ciddi bir göbek kaybı olurken, 2 aylık süreç sonrasında ise vermiş olduğunuz yağları ve dolayısı ile kiloları görmüş oluyorsunuz.


Göbeğinden sıkılan erkekler ve kadınlar, hayatlarından bu sıkıntıyı atmak ve daha fit bir vücuda sahip olmak için bölgesel zayıflama mucizesini tercih edebilir. Konya Güzellik Merkezimiz sayesinde uygun bölgesel zayıflama fiyatları ile en doğru yöntemleri kullanarak, bu sorundan kurtulabilir. Böylelikle hiçbir sıkıntı yaşamadan, yağları parçalayarak vücuttan atılmasını sağlanırken, vücudunuzda ki biçimsizlikten de kurtulmuş olursunuz. Lokal yağlanma olan bölgelerde uygulanan ameliyatsız bölgesel incelme ile kısa sürelerde büyük sonuçlar alabilirsiniz.  
Vücudunuzda Biriken Yağlardan Kurtulun


Şunu yeniden belirtelim ki, düzenli olarak spor yapar ve beslenme alışkanlıklarınızı da buna göre yenilerseniz eğer, her zaman sağlıklı bir vücuda sahip olursunuz. Eğer bölgesel zayıflama yaptırıyorsanız mutlaka sonrasında kilo almayı durdurmalı ve daha sağlıklı besinler tüketirken, düzenli spor yapmalısınız. Bu sayede tek seansta etkisini göreceğiniz vücudunuzda birikmiş olan tüm yağlardan kurtulurken, sonrasında ise yeniden bu sorunlar ile karşılaşmamış olacaksınız. Bilindiği gibi kilolar aslında yağlanma ile daha belirgin bir hale gelmektedir. Yani olduğundan fazla kilolu olanların en büyük sorunları birikmiş yağlardır.


Her anlamda etkili olan ameliyatsız bölgesel zayıflama ile birlikte, bir sorun ile karşılaşmadan biriken yağlardan kurtulmanız mümkün olacaktır. Bölgesel zayıflamanın en önemli avantajı, hem kısa sürmesi, hem etkisini hemen görüyor olmanız ve hem de vücudun istediğiniz yerine uygulanabilir olmasıdır. Ortalama bir seans 45-60 dakika sürerken, her bölge için tek seans yeterli hale geliyor.Bloglar


Faydalı Blog Yazılarımız

Kaşlarınızı Uzatmanın Doğal Yolları

Doğal yöntemler ile kaş diaynının nasıl yapıldığı ve kaşların nasul uzatılması hakkında daha detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemleri Hangisi?

Dünyada ki her kadının yıllar boyunca güzelleşmek için sürekli olarak farklı denemelerde bulunmaları ve bu denemeler ile birlikte, istediklerini bir türlü elde edememeleri, günümüz dünyasında artık sorun olmaktan çıkmış ve her kadın güzeldir lafı, gerçek anlamı ile hayata geçirilmiş bulunuyor.

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalıdır?

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalı neler yapılması hakkında deaylı bilgi almak için buraya göz atabilirsiniz.

Kalıcı Oje Bakım İpuçları: Renkleri Canlı Tutmanın Yolları

Kalıcı oje bakımı canlılığını koruması ve daha fazlası için detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Kirpik lifting işlemi güvenli midir?

Kirpik liftingin güvenli olup olmadığı hakkında detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Kirpik lifting su değerse ne olur?

Kirpik lifting işlemi su değdiğinde nasıl etkilenir? Kirpik lifting işleminin suya maruz kalması durumunda ne olabileceğini ve önlem almanın yollarını öğrenmek için buraya göz atabilirsiniz..

Yukarı Çık
Bizi Arayın
Whatsapp tan Yazın