Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Sadece ameliyat ile yüz gerginliğinin arttırıldığını düşünüyorsanız eğer, bunun yanlış olduğunu söyleyelim. İlk olarak yüzün gerginliğini neden kaybettiğini bilmek gerekiyor.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Sadece ameliyat ile yüz gerginliğinin arttırıldığını düşünüyorsanız eğer, bunun yanlış olduğunu söyleyelim. İlk olarak yüzün gerginliğini neden kaybettiğini bilmek gerekiyor. Cildimiz çeşitli vitaminlere ve kolajene ihtiyaç duyar. Bunların yetersiz olması durumunda cilt yaşlanmaya başlar ve artık hem cilt sorunları görünür, hem de sarkmalar meydana gelir. Üstelik kolajen sadece yüz için değil, vücudun tamamı için gerekli olup, önemli bir cilt dengeleyicisidir. Vücudun ihtiyacı olan proteinlerin büyük çoğunluğunu kolajen ile elde edilir. Protein düşüklüğü ise vücudun istediği gibi çalışmamasını sağlar. Özellikle ilerleyen yaşlarda vücuttaki kolajen üretimi azalır ve kalitesi de düşer. Sonuç olarak protein ihtiyacının da karşılanmaması durumunda yaş ilerledikçe saç dökülmesi, cilt, tırnak, diş problemleri ortaya çıkar.

Her ne kadar sorunların artması yaşlanmanın etkisi olsa da, bunu engellemek sizin elinizde. Çünkü dışarıdan alacağınız takviyeler sayesinde ameliyatsız, acısız, ağrısız bir şekilde gençleşmek Tuğba Kavurmacı ile mümkün. Ameliyatsız yüz germe tekniğini sayesinde cildin ihtiyacı olan kolajen üretimi yeniden arttırılır ve sayı olarak artan kolajen ise sorunların büyük kısmının ortadan kalkmasını sağlar. Böylelikle kolajen üretimi artarak, cilt kendini yenilemeye gençleştirmeye başlar. 


Kolajen İle Yüz Germe 

Ameliyat ihtiyacı olmaksızın yüzünü gerdirmek isteyenler için deri altındaki dokulara etki edecek peeling uygulanır. Bu durum cilt yüzeyine ve deri altına zarar vermediği için, doğru şekilde uygulandığı sürece çok kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Deri altına ve deri yüzeyine uygulanan çeşitli yöntemler bulunduğu için, burada önemli olan kullanılan yöntem ile kolajen üretimini arttırmaktır. Kısacası sadece peeling değil, medikal cihazların yardımıyla da cilt yüzeyinde oluşturulan çeşitli deformelerin yardımıyla kolejen lifleri hareket haline geçer ve hem bu cilt deformasyonları tedavi olur, hem de yeniden düzenlenen kan akışı sayesinde, deri altında kolajen üretimi hızlandırılır.

Böylelikle cilt daha gergin bir hale gelecektir. Ayrıca cildin elastikiyeti yeniden artmaktadır. Yine yüzünüz daha genç bir görünüme kavuşacağı gibi, cildin nem seviyesi de artarak, tam olarak gençlik yıllarınızdaki gibi yeniden cildin çalışması sağlanır. Estetik açıdan ise germe ile birlikte yüz hatları belirgin bir hale gelir. Özellikle tüm bunların acısız ve ağrısız olarak, oldukça konforlu bir şekilde yapıldığını da yeniden hatırlatalım. 


Ameliyatsız Yüz Germenin Avantajları

Ameliyat durumunda belirli bir süre bandajlı kalacağınız gibi, ameliyat sonrası morluklar, kızarıklıklar da kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca ameliyat sonrasında beslenme alışkanlığınız değişecek ve birçok işinizden de geri kalacaksınız. Elbette ki ameliyat gerektiren durumlarda olacaktır ama Konya Güzellik Merkezinde yaptıracağınız incelemeler ile ameliyatsız yüz germe uygulamasına uygun olmanız durumunda, tüm bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin sağlığınız açısından oldukça faydası olduğunu da söyleyebiliriz.

Vücudun ihtiyacı olan antioksidanlar, proteinler, vitaminler, kolajenler yeniden aktif hale geleceği için, sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız. Yüz germe işlemi ameliyatsız gerçekleştiği için yine cildinizde kesik ve yara izleri de olmayacaktır. Sadece bunlarla sınırlı olmadığı gibi, ameliyatsız yüz germe sayesinde doğal sonuçlar ile cildiniz eskisi gibi güzel hale gelir. Uygulama uzun süre kalıcı olacaktır. Ameliyata göre oldukça uygun fiyatlar ile yüzünüzü gerdirmiş olacaksınız. 


Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Hangileri?

Cildinizdeki sorunlara, cilt tipine göre yöntemler arasında değişiklik olabilir. Burada önemli olan öncelikle Güzellik Uzmanı Tuğba Kavurmacı tarafından yapılacak olan sorunların belirlenmesidir. Belirlenecek olan en uygun yöntem ile artık cilt sorunlarınıza karşın çalışmalar başlanır. Medikal cihazlar, iğne yöntemi ile deri altına ulaşma, peeling ile solüsyon salgılanması gibi çeşitli yöntemler aracılığınla yüz germe işlemi yapılmaktadır. 

 

Bloglar


Faydalı Blog Yazılarımız

Kaşlarınızı Uzatmanın Doğal Yolları

Doğal yöntemler ile kaş diaynının nasıl yapıldığı ve kaşların nasul uzatılması hakkında daha detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemleri Hangisi?

Dünyada ki her kadının yıllar boyunca güzelleşmek için sürekli olarak farklı denemelerde bulunmaları ve bu denemeler ile birlikte, istediklerini bir türlü elde edememeleri, günümüz dünyasında artık sorun olmaktan çıkmış ve her kadın güzeldir lafı, gerçek anlamı ile hayata geçirilmiş bulunuyor.

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalıdır?

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalı neler yapılması hakkında deaylı bilgi almak için buraya göz atabilirsiniz.

Kalıcı Oje Bakım İpuçları: Renkleri Canlı Tutmanın Yolları

Kalıcı oje bakımı canlılığını koruması ve daha fazlası için detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Kirpik lifting işlemi güvenli midir?

Kirpik liftingin güvenli olup olmadığı hakkında detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Kirpik lifting su değerse ne olur?

Kirpik lifting işlemi su değdiğinde nasıl etkilenir? Kirpik lifting işleminin suya maruz kalması durumunda ne olabileceğini ve önlem almanın yollarını öğrenmek için buraya göz atabilirsiniz..

Yukarı Çık
Bizi Arayın
Whatsapp tan Yazın